niedziela, 13 kwietnia 2014

A co kupić przyszłej mamie??


Wielkanoc, imieniny, urodziny, rocznica lub po prostu sprawienie komuś radości. Powodów do kupienia prezentów jest bardzo dużo, ale za każdym razem sprawia nie lada problem.

Jako kobieta w ciąży nie raz spotkałam się z pytaniami co ja bym chciała dostać. Ulubione wino już nie cieszy jak kiedyś, do tej pory używane zapachy przestają się podobać, a karta upominkowa do ulubionej sieciówki tylko dołuje, bo akurat nie mają w swojej ofercie nic dla kobiet z brzuszkiem.

Oto kilka pomysłów, z których przyszła mama na pewno się ucieszy:


1.    Poduszka Kojec – zapewnia wsparcie dla całego ciała ułatwiając sen i odpoczynek podczas ciąży, a po rozwiązaniu ułatwi karmienie naszego maluszka.2.    Pedicure – Im brzuszek większy, tym coraz trudniej nawet obciąć paznokcie, a co dopiero przygotować się do sezonu i założyć ulubione sandałki.


3.    Masaż – każda część ciała ucieszy się na masaż, chociaż szczególnie obciążony jest kręgosłup i stopy.


4.    Duża piłka do ćwiczeń – ćwiczenia Body Ball są dla każdej kobiety bez względu na etap ciąży. Rozluźniają mięśnie przy kręgosłupie.5.    Voucher na brafitting – ciało kobiet w ciąży się zmienia, a piersi tym bardziej. Źle dobrany biustonosz może wiązać się z bólami pleców, ramion, a czasem nawet interwencji lekarza.6.    Karnet na ćwiczenia, basen lub jogę w ciąży – pozytywów ruchu w ciąży nie trzeba tłumaczyć.7.    Kosmetyki – dbanie o ciało w ciąży jest szczególnie ważne, dodatkowo domowe SPA bardzo relaksuje.8.    Książki i DVD z ulubionym serialem – poradniki są bardzo pomocne dla kobiet w pierwszej ciąży, a DVD z serialem będzie idealne dla kobiet, które muszą w czasie ciąży leżeć.9.    Sesja brzuszkowa – Jak tylko brzuszek się zaokrągli warto mieć w swojej galerii kilka pamiątkowych zdjęć z tego wyjątkowego okresu.


A Wy jakie macie pomysły na prezenty dla przyszłych mam?

1 komentarz:

Dziękuję za czas i komentarz:)

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam do polubienia fp
https://www.facebook.com/lovecoffeeandshoes